O Firmie

Świerszcz Sp. z o.o.

 

Tradycja firmy Świerszcz Sp. z o.o. sięga roku 1994, kiedy to Waldemar Świerszcz stał się współwłaścicielem przedsiębiorstwa „Stalwod”s.c., specjalizującego się w produkcji drobnych konstrukcji stalowych, elementów wyposażenia rolniczego, pieców CO. W roku 2001 Waldemar Świerszcz rozstał się ze Wspólnikiem, zakładając przedsiębiorstwo: WYROBY METALOWE Świerszcz- Waldemar Świerszcz. Od tego czasu Firma skupiła się głównie na wykonywaniu wiat stalowych, konstrukcji stalowych budynków magazynowych, przechowalni owoców i warzyw, chłodni oraz montażu różnego rodzaju obudów z płyt warstwowych, blachy jak również wykonywaniu komór chłodniczych /gazoszczelnych. Trzy lata później, w roku 2004, Magdalena Świerszcz przejęła obowiązki swego ojca, stając się nowym Właścicielem firmy WYROBY METALOWE Świerszcz – Magdalena Świerszcz oraz poszerzyła zakres działalności. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było przekształcenie jej w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Obecnie oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju wysokiej jakości konstrukcje stalowe, tworzone według określonych standardów europejskich. Projektujemy i wykonujemy kompleksowo obiekty budowlane. Nasz roczny przerób stali wynosi 800 ton, rocznie montujemy 30-40 tys. m2 lekkiej obudowy i wykonujemy obiekty o powierzchni ok. 20.000 m2. Prowadzimy stały nadzór nad pracami spawalniczymi i malarskimi.
Służymy Państwu pomocą we wszystkich fazach budowy, poczynając od projektu, a kończąc na jego realizacji.
Wytwórnia konstrukcji stalowych znajduje się w miejscowości Skrobów Kolonia. Dysponujemy licznym parkiem maszynowym.
Posiadamy fachowo dobraną kadrę inżynierską z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalną załogę składającą się ze: spawaczy, ślusarzy, tokarzy, frezerów, malarzy i monterów.
Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi firmami, które są niekwestionowanymi liderami w produkcji komponentów dla naszych hal: Ruukki, ArcelorMittal, Pruszyński, Kingspan, Mercor, Lumiterm, Gunnebo, Koelner, Ejot, Soudal, Hormann, Crawford. W naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego sprzętu.
W 2009 roku nasza firma uzyskała Świadectwo Kwalifikacyjne do I Grupy Zakładów Małych, które uprawnia do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów spawanych konstrukcji stalowych klasy 1,2 i 3, zgodnie z normą PN-M-69008.
Firma Świerszcz Sp. z o.o. posiada certyfikat zaświadczający o spełnianiu wymagań jakościowych obowiązujących w procesach spawalniczych PN-EN ISO 3834-2:2007 akredytowany przez TÜV Rheinland. Posiadamy również Zakładową Kontrolę Produkcji zgodną z najnowszą unijną normą budowlaną PN EN 1090-1 do prowadzenia prac w zakresie wykonawstwa, konstrukcji stalowych klasy EXC1, EXC2 i EXC3 wg normy PN EN 1090-2. Świadectwo jest obowiązkowym dokumentem dla zakładów dostarczających konstrukcje stalowe zgodnie z nową obowiązującą normą budowlaną PN EN 1090.
Posiadamy również licencję do nakładania pęczniejących farb ogniochronnych systemu FlameStal.
Zdobyte doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dla zróżnicowanej grupy klientów. Dzięki Państwa zaufaniu możemy ciągle się rozwijać, podnosząc jednocześnie jakość wykonywanych prac.
Doskonale wykonane zlecenia i dziesiątki zadowolonych Klientów są naszą najlepszą wizytówką.

KONTAKT

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, drogą mailową lub w naszej siedzibie. Razem z pewnością zaprojektujemy i zrealizujemy rozwiązania na miarę Państwa potrzeb.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Adres

Świerszcz Sp. z o.o.
Kolonia Skrobów 104
21-100 Lubartów

Telefony

tel./fax.: 81 855 30 03
kom.: 603 756 944
kom.: 605 837 930